Правильно підібраний, найдорожчий, рекомендований майстрами та трихологами догляд непрацює? Нерідко причина недосконалості та складнощів у домашніх процедурах з волоссям прихована за забрудненістю гребінця. 

Так-так, гребінець чи щітка також потребують своєчасного clean day! У цій статті Deeply розповідає про необхідність подібного догляду та пропонує актуальні, ефективні варіанти очищення твого щоденного аксесуару.   

Чому банальні правила гігієни ігнорують?  

Сучасний темп життя іноді не залишає шансу на повноцінний відпочинок. Мозок працює, тіло у русі. У такій ситуації думки про чистоту гребінця десь дуже далеко. Вдихнули, видихнули, усвідомили, що догляд за щіткою для волосся вкрай потрібно долучили до власних ритуалів краси.  Чистий гребінець — це інструмент, котрий стане помічником у регулярному очищенні шкіри голови зі скрабом та пілінгами. Він же потрібен і щоб знизити швидкість забруднення волосся після миття з шампунями та кондиціонерами. Використання брудного гребінця призводить до накопичення на ньому шкірного себуму, залишків продуктів стайлінгу. Полюбляють поверхню між зубчиками пил, бактерії та грибок. У результаті, після ретельного миття чисте волосся швидко забруднюється, втрачає блиск, а шкіра голови покривається лускою, подразнюється та стає схильною до дерматозів. 

Наслідки використання брудного гребінця

Неочищений гребінець 100% додає клопоту:

  • Забруднення волосся. Під час прочісування вимитого волосся залишки пилу, себуму зведуть нанівець докладені вами зусилля;
  • Погіршення стану шкіри голови. Закорковування пор, несвоєчасне відлущування ороговілих клітин призводить до подразнень;
  • Волосся втрачає здоров’я та естетику, стає ламким, тьмяним, менш блискучим;
  • Розплідник небажаної мікрофлори. Ми ж не у лабораторії, щоб накопичувати бактерії та грибок? Та й лупа нам не потрібна. 

Топ-5 порад як мити гребінець

Не всі гребінці однаково добре піддаються миттю. Наприклад, дерев'яні гребні не рекомендується занурювати у надовго воду, оскільки це пошкодить структуру матеріалу. Пластикові та металеві інструменти мити набагато легше і безпечніше. Варто звернути увагу на щітки з натуральної щетини — вони потребують особливого чищення, адже при порушенні правил догляду швидко втрачають функціональність.

Забезпечуємо довговічність улюбленій щітці, а вашим волоссю — здоров'я:

  1. Знімаємо залишки волосся. Це можна зробити руками або тонким зубцем іншого гребінця.

2. Промиваємо у теплій воді. Занурте інструмент до розчину теплої води з додаванням м'якого шампуню. Ретельно сполосніть чистою водою.

3. Очищаємо щетину. Використовуйте зубну щітку або губку для видалення бруду між зубцями та щетинками.

4. Дезінфікуємо раз на 1-2 місяці. Придбайте проф засоби, а якщо бажаєте зекономити — обирайте продукти з вмістом спирту, хлоргексидин чи перекис водню.
5. Сушіть природним шляхом. Зубцями чи щіткою догори на чистому рушнику, уникаючи нагрівальних приладів. Це особливо важливо для гребінців з натуральної щетини та дерев’яних виробів.

Власницям схильної до жирності шкіри та прихильниць щоденного стайлінгу голови варто проводити очищення частіше, — раз на тиждень. Тільки очищення гребінця, звісно, замало. Після миття шампунем, наносимо термозахист виключно на підсушене рушником волосся та перед використанням фена. Це захистить локони від агресивного впливу високих температур і збереже його здоровим та блискучим. Також, не забувайте розчісувати волосся тільки після повного його висихання.

Пам’ятаємо, що догляд складається не лише з якісних продуктів догляду, але й з чистих інструментів. Запрошуємо підібрати та купити ідеальних помічників для розкішного волосся до магазину Deeply.