Здорове, сяюче та міцне волосся – мрія кожної дівчини. А досягнути цього можна не лише користуючись правильним шампунем та кондиціонером, а й засобами відновлення для пошкоджених пасм. Наприклад, маскою для волосся, про особливості, характеристики та підбір якої ми поговоримо у статті.

Що таке маска для волосся і навіщо вона потрібна

На стан нашого волосся впливає безліч факторів – стрес, безсоння, психологічна нестабільність, дефіцит вітамінів та мінералів, проживання в екологічно поганому регіоні тощо. Перепади температур, жорстка вода, контакт з надмірною кількістю ультрафіолетових променів призводить до травмування локонів. Не кажучи вже про процедури фарбування та освітлення, хімічну завивку, використання таких засобів, як стайлінг та інших продуктів для укладки, фіксації тощо. Навіть у випадку недостатнього або неправильно підібраного догляду можна досягнути доволі плачевного стану волосся. Руйнується його захисна оболонка, через що пасма стають ламкими, сухими, втрачають вологу, блиск, з’являються посічені кінчики та зменшується загальний об’єм.  Для того, аби позбутись такої проблеми та доглядати за волоссям якісно й на регулярній основі, потрібно використовувати професійні засоби. Й мова не лише про шампуні та бальзами з кондиціонерами, а й про такий косметичний засіб, як маска для волосся.

Маска для волосся має свої переваги:

  • Покращує структуру волосся;
  • Укріплює волосяний стрижень;
  • Повертає блиск та сяйво;
  • Робить пасма міцнішими;
  • Відновлює пружність та еластичність;
  • Глибоко зволожує;
  • Зменшує рівень втраченої вологи;
  • Укріплює корені;
  • Зменшує кількість випадаючих волосинок;
  • Надає об’єму;
  • Зменшує рівень пухнастості;
  • Робить волосся слухняним тощо.

Маска – засіб, який призначений для швидкого, глибокого та ефективного, професійного відновлення пошкоджених локонів. Її активно використовують для зволоження, позбавлення від лущення та сухості, запаювання вологи усередині волосяного полотна, що допомагає позбутись посічених кінчиків тощо. Такий косметичний продукт розроблений для зменшення кількості випадаючих волосинок, стимуляції волосяних цибулин, укріплення структури та реанімації навіть ослабленого, тьмяного волосся. Активні компоненти маски глибоко проникають у структуру локонів, не лише зволожують, а й нормалізують на тривалий термін баланс вологи, вітамінів, завдяки чому помітити результат використання професійної маски для волосся можна буде з першого разу. Від домашніх засобів професійні вирізняються концентрацією активних речовин, завдяки чому містять поживний склад, а також швидше позбавляють від сухості та ламкості. До складу професійних масок входять натуральні рослинні екстракти та олії, що допомагають покращити не лише зовнішній, а й внутрішній стан волосся.

Які існують маски для волосся в deeply

Купити маску для волосся можна для різноманітних задач – від зволоження до відновлення, підтримки здорового зовнішнього вигляду тощо. А ми поговоримо про найпопулярніші види масок та їх особливості.

Зволожуючі

Маска для сухого волосся створена безпосередньо для того, аби повернути пасмам пружність, еластичність, силу та міць. Вона містить компоненти, дія яких спрямована на глибоке зволоження, утримання вологи усередині пасм. Серед найпопулярніших компонентів таких масок – гліцерин, гіалуронова кислота, натуральні рослинні олії, які не лише зберігають рівень зволоженості волосся, а й доглядають за ним. Після використання таких масок пасма будуть не тільки здоровими на вигляд, а й значно м’якшими, без сплутаності.

Відновлюючі

Маска для пошкодженого волосся розроблена спеціально для травмованих, ослаблених пасм, які пройшли через процедури з використанням хімічних компонентів, агресивних до волосинок. Їх склад містить активну формулу для інтенсивного відновлення, куди часто входять такі компоненти, як кератин, колаген, протеїн, пантенол та амінокислоти. За допомогою відновлюючої маски можна відновити структуру волосинок, заповнити пошкоджені ділянки кератином, роблячи волосяне полотно рівним та гладеньким. Завдяки використанню таких масок волоссю можна повернути здоровий, доглянутий вигляд. Найчастіше такі маски мають різне призначення. Їх можна використовувати не лише для підтримки відтінку, а й для формування нового, надання волоссю інтенсивнішого, яскравішого кольору, підтримувати його між сеансами фарбування тощо.

Чи треба наносити маску на корені

Стандартно маску не рекомендують наносити на корені волосся, оскільки у такому випадку можна лишень досягнути збільшення рівня жирності. Річ у тім, що маски зазвичай містять комплекси живильних та зволожуючих компонентів, які, потрапляючи на шкіру, стимулюють вироблення себуму, що може призвести до появи характерного, жирного блиску на коренях. Ми радимо також не забувати знайомитись з інструкцією засобу на упаковці, де виробник чітко вказує особливості використання свого продукту.

Як обрати та купити професійну маску для волосся

Для того, аби маска мала свій ефект, а ваше волосся відновлювалось після її використання, важливо звернути увагу не лише на її тип, а й на деякі особливості, що допоможуть зробити правильний вибір.

Звертайте увагу на наступні рекомендації щодо підбору масок для волосся:

  • Тьмяне та ламке волосся потребує маски, до складу якої будуть входити активні, зволожуючі та живильні комплекси. Наприклад, можна обрати маску, що буде містити гліцерин, гіалуронову кислоту або ж натуральні рослинні олії;
  • Для збереження кольору пофарбованого волосся краще обирати засоби, які містять не лише зволожуючі, а й підтримуючі компоненти. Такі маски мають помітку «для фарбованого волосся» й допомагають уникнути вимивання пігменту;
  • Щоб приборкати локони, особливо, якщо вони пухнасті, неслухняні та кучеряві, краще обирати розгладжуючі маски, які містять зволожуючі, пом’якшуючі компоненти, що роблять кучері менш тугими та жорсткими;
  • Сухі локони потребують глибоко зволожуючих масок, які допоможуть відновити баланс вологи усередині них. Кращим вибором стануть продукти на основі гіалуронової кислоти, алое, гліцерину та інших зволожуючих компонентів.

А щоб маска була дійсно ефективною, краще обирати її разом з шампунем та кондиціонером. Засоби однієї лінійки можуть мати кращий вплив на волосся, оскільки доповнюють одне одного, містять ефективні компоненти, що будуть насичувати, зволожувати, позбавляти від ламкості тощо.

Як правильно використовувати маску для волосся

Щоб професійна маска для волосся мала позитивний вплив на ваші локони, потрібно не тільки підібрати її згідно з типом та складом, а й користуватись нею правильно, аби отримати максимальний ефект.

Використовувати маску для волосся потрібно за наступним алгоритмом:

  1. Вимийте волосся за допомогою шампуню, який підходить їм за типом, адже маску краще наносити на очищені локони.
  2. Візьміть рушник та промокніть волосся, прибираючи зайву вологу, злегка просушіть ним локони, аби прибрати воду.
  3. Нанесіть маску на всю довжину волосся, розподіляючи рівномірно вздовж пасм, відступаючи від коренів на кілька сантиметрів.
  4. Особливу увагу приділіть пошкодженим ділянкам локонів, а також кінчикам, особливо, якщо вони січуться.
  5. Залиште маску на пасмах, слідуючи інструкції на упаковці й витримуючи її потрібний час – від п’яти до п’ятнадцяти хвилин.
  6. Змийте маску великою кількістю теплої або прохолодної, але не гарячої води, допоки засіб не буде повністю видалений з локонів.

Пам’ятайте про те, що досягнути не просто ефекту, а й утримувати його на тривалій основі можна, якщо користуватись масками регулярно. Це допоможе зробити локони здоровими, блискучими та сяючими, пружними, позбавить проблем з укладкою та розчісуванням тощо.

Частота використання масок для волосся

Періодичність використання такого косметичного засобу, як маска для волосся, буде залежати безпосередньо від її типу, компонентів у складі та стану пасм. Звернути увагу також варто і не рекомендації виробника на упаковці, які визначають регулярність використання продукту.

Врахуйте й наступні рекомендації щодо частоти використання масок для волосся:

  • Стандартно маску рекомендують наносити на пасма не більш як один або два рази на тиждень, аби забезпечити базовий догляд та зволоження;
  • Для здорового, нормального волосся, яке не було травмоване хімічними компонентами або процедурами, можна зменшити частоту використання маски до одного разу на тиждень;
  • Сухе та пошкоджене волосся може потребувати частішого використання маски для глибокого зволоження та відновлення – два та більше рази на тиждень;
  • Волосся, яке було пошкоджене хімічно, термічно або після фарбування чи освітлення потребує відновлення, де маску можна використовувати три або чотири рази на тиждень.

Пам’ятайте про те, що маски – косметичні засоби, які будуть мати найбільший ефект, якщо використовувати їх курсом. Таким чином можна буде позбутись типових для вашого волосся проблем, а також зафіксувати результат.

А також ми радимо чергувати використання маски з нанесенням кондиціонеру. Це має сенс, оскільки бальзам з кондиціонером – засоби, які мають поверхневий вплив на волосся, не проникаючи глибоко у його структуру, у той час як маска працює у глибших шарах, оскільки містить значно більше олій у складі. Через це може відрізнятись тривалість використання, частота, а ще – термін, скільки витримувати засіб на волоссі.

А у нашому магазині deeply ви зможете знайти якісні, професійні маски для волосся, представлені косметикою українського виробництва!